W pierwszych promieniach wiosennego słońca często odnosimy wrażenie, że nasza cera nie zachwyca swym wyglądem, a włosy są wypłowiałe są wypłowiałe. To pierwszy impuls do zmian. Co proponują dla nas tej wiosny kreatorzy trendów? Jak zwykle działają przez zaskoczenie. W tym sezonie ma być barwnie, soczyście i pięknie.

kosmetyki Pupa:

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na wiosennych wybiegach możemy zaobserwować objętościowe i lekkie fryzury. Jednak jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ta kwestia nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Właśnie znajdziemy w sklepach stacjonarnych jak i tych w sieci bardzo obiecujące kosmetyki fryzjerskie, które możesz zobaczyć tu – . Są to spraye bez spłukiwania, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt naturalnej objętości – w dodatku, nie obciążając włosów.

W jasnych włosach czujesz się zbyt mało wyrazista, a ciemne włosy dodają Ci lat? Zdecyduj się na rudości (ale uwaga – tak ciepłe kolory uwydatnią cerę naczynkową).Jeżeli chcemy zaszaleć możemy sięgnąć po kolorowe kredy do włosów. Ich aplikacja jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, malujemy jednym pociągnięciem kredą i…voila. Efekt naszych poczynań możemy wzmocnić lakierem.

kosmetyki

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Rewolucja miała miejsce również w makijażu ust. Jeżeli zauważyłaś, że tradycyjna pomadka w sztyfcie daje zbyt grubą warstwę, przy tym wysusza usta, zaś błyszczyk słabo kryje, wypróbuj płynne pomadki. Te z najnowszych, wiosennych kolekcji posiadają w składzie olejki roślinne, które poprawiają wygląd ust. Nie tworzą przy tym warstwy, która działa jak lep na rozpuszczone włosy.Jeżeli nasze usta nie są chwilowo w najlepszym stanie możemy zaopatrzyć się w balsamy do ust, takie jak te polecane kosmetyki. Odżywią suchy naskórek, a nasz problem odejdzie w zapomnienie. Dbajmy o usta, gdyż nawet najlepsza pomadka uwydatni niedoskonałości.

A co nowego w makijażu oczu? Furorę robi kolor chabrowy firmy Pupa, który olśniewająco wygląda z kolorem żółtym i białym. Pokrywamy nimi całą powiekę, natomiast w wersji light ograniczamy się do kreski nad górną linią rzęs. Kosmetyki Pupa wyróżniają się niezwykłą jakością oraz eleganckimi i oryginalnymi opakowaniami produktów. Kto raz wypróbuje produkt tej cieszącej się w świecie uznaniem marki, pozostanie jej wierny na zawsze.