Kobiety bardzo dobrze wiedzą, że o swoją prezencję trzeba zadbać. Jakby nie patrzeć prowadzi działalność w Polsce bardzo dużo zakładów fryzjerskich czy gabinetów urody estetycznej. Jednakowoż z mężczyznami jest odrobinę inna sytuacja. Zatem można w sumie powiedzieć, iż ci panowie, którzy umieją dbać o własny wygląd zewnętrzny, własną aparycję, są w znaczącej mniejszości. Być może to się niedługo odmieni, owe proporcje zostaną niejako zamienione, ale na dziś dzień rzeczywistość jest taka, że mężczyźni, którzy umieją zadbać o chociażby własny ubiór są w mniejszości.

krem do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com

To w ogóle świetnie idzie zauważyć przechadzając się polskimi ulicami. Choć w sumie w innych państwach także jest dostrzegalne, że o ile przedstawicielki płci pięknej dbają o siebie, to z mężczyznami jest trochę gorsza sytuacja. Zasadnicze zapytanie: czy faktycznie to odpowiednie? W końcu jeśli nie przesadzimy zbytnio, nie jesteśmy tak zwanymi metroseksualistami, zasadniczo nie ma problemu.

Co w takim razie można polecić takiemu facetowi, który chce bardziej elegancko się prezentować? W wielu przypadkach regularne użytkowanie brzytwy (Zainwestuj w siebie właśnie teraz) jest niezbędne. No cóż, niestety nie każdemu facetowi jest do twarzy z brodą. Zatem – chociaż możemy myśleć, że nasz zarost na twarzy jest OK, to jednak prawda może być nieco brutalna…

Być może tak jest, ale wcale nie jest powiedziane, że to coś standardowego.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę laserowe usuwanie tatuażu szczecin naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Mamy bardzo konkurencyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Jednakże brzytwa i krem do golenia (Pomyśl o sobie już teraz) muszą pójść w ruch, bo w wielu przypadkach gładki zarost sprawia, iż jesteśmy atrakcyjniejsi. A zresztą nie możemy zapominać, że przecież broda niejako postarza, co w późniejszym wieku jest przeszkadzające. Generalnie można takie porady ignorować, lecz prawda jest taka, iż bez wątpienia broda nie we wszystkich przypadkach pasuje do nas. Można zaryzykować twierdzenie, że jeżeli nam to pasuje, nie ma najmniejszego problemu. Jeżeli jednak chcemy spodobać się paniom, powinniśmy podejść do kwestii swojej brody z trochę większym zrozumieniem. A przecież chcielibyśmy fajnie wyglądać!

krem do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com

A więc: nareszcie skończmy z tymi bzdurnymi stereotypami według to których tylko kobiety powinny zadbać o własny wygląd. Skoro wszyscy ludzie są równi, trudno myśleć, że nawet widok faceta w gabinecie kosmetycznym jest niewskazany.