Perfumy mają niewypowiedzianą siłę. Każdy z nas sam choć raz odczuł tę moc – perfumy są jak ubranie, trzeba je odpowiednio dobrać do charakteru, okoliczności oraz pory dnia. Każda Pani powinna mieć w swej kosmetyczce co najmniej dwa rodzaje perfum – jeden zapach lekki, orzeźwiający i dodający świeżości – idealny na początek dnia. Kolejny – trochę bardziej uwodzicielski i cięższy. Sprawdzi się na pewno wieczorem oraz nocą w sytuacji, gdy czeka nas wyjątkowa okazja – to dobre uzupełnienie kreacji.

perfumy w drogerii

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni zapach do sukni jest jak zwieńczenie dzieła – kobieta poczuje się dużodużo atrakcyjniejsza. Jak najbardziej jest to zrozumiałe – wielu Panów zwróci uwagę kobiecie, jeśli przyciągnie go zapachem. Kto jest zainteresowany tematyką może zajrzeć tu: .

Każda z nas chciałaby czasami czuć się niczym bywalczyni czerwonego dywanu. To możliwe do osiągnięcia dzięki perfumom reklamowanym przez gwiazdę jaką jest Rihanna. Tym zapachem jest Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Aromat ten stworzono dla Pań podobnie żywiołowych jak artystka – przykuwających wzrok oraz niezwykle odważnych. Jest to zapach który łączy delikatne nuty owocowe oraz kwiatowe z troszeczkę cięższymi aromatami jak na przykład wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kobiet dynamicznych, które aktywnie spędzają czas oraz czerpią z życia pełnymi garściami najlepszą opcją są perfumy SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Jest to propozycja o niezwykle lekkim i pobudzającym aromacie, pobudzającym do działania w każdy dzień. Właściwości takie są wynikiem zastosowania zapachów cytrusów oraz kwiatów. Niezwykle popularna wśród kobiet, ponieważ aromat niezwykle długo da się wyczuć na skórze. Zapach ten jest przy tym w niebywale niskiej cenie.

Głównym atutem każdego mężczyzny są perfumy (od Rihanna). W taki sam sposób jak kobieta do kreacji, tak mężczyzna potrzebuje niezwykłego aromatu ubierając ulubioną koszulę. Dla Panów niezwykle męskich, o silnym charakterze stworzono zapach Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Wyjątkowy aromat dla niezwykłych mężczyzn. Jest przy tym nadzwyczaj trwały. mała ilość jest wystarczająca, by pachnieć intensywnie przez cały dzień.