Obniżone libido nie jest ogromnym kłopotem – jeżeli objawia się tylko co pewien czas. Jednak jeżeli ktoś nieustannie uskarża się na brak libido, musi rozpocząć tak jakby walkę z owym zjawiskiem. A więc zainteresowani podwyższeniem swojego libido – lub libido faceta/kobiety, muszą zapoznać się z poradami zamieszczonymi przez tego człowieka, który miał wielkie kłopoty z libido, niemalże zawalił się jego wieloletni związek, lecz na całe szczęście jakoś dał sobie radę. Przecież libido i tak nie jest nieuleczalną chorobą, to na 100% pewne.

Można w sumie powiedzieć, że dużo daje diametralna zmiana diety. A więc trzeba spożywać dużo więcej owoców oraz warzyw – smaczne to, a do tego naprawdę zdrowe. Trzeba również jeść sporo więcej rybek: no przynajmniej co piątek. Nawet jeżeli nie jesteśmy przesadnie religijnymi ludźmi, tak czy siak nie powinniśmy zakładać, że jedzenie mięsiwa w piątek jest w porządku. Tzn. równie dobrze możemy wybrać jakiś inny dzień, ale raczej się wydaje, iż to piątek jest idealnym dniem. Efektywne w walce o wysokie libido są także suplementy diety. Wiadomo – trudno o bardzo skuteczny suplement diety, ale tak naprawdę można powiedzieć, że zwłaszcza te naturalne suple są OK (więcej informacji). A co najbardziej znaczące, cechują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem.

Ta rekomendowana witryna (http://optyk-trejnowski.pl/szkla), ma pokrewne informacje na opisywany wątek, więc nie czekaj, tylko poznaj szczegółowo info na to zagadnienie.

Bo i o tym trzeba pamiętać – trudno uważać, iż czymś w porządku jest to, aby dla większego libido najzwyczajniej w świecie się podtruwać!

seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto także mocno doceniać usługi lekarza z dziedziny seksuologii. Najczęściej nawet jeśli mamy problemy erotyczne, nie tylko mowa o libido, wcale nie poszukujemy kompleksowej pomocy w gabinetach seksuologów.

Każda nasza witryna zawiera wyłącznie najciekawsze dane, które zostaną Ci w głowie na długo, więc bez wahania kliknij także tutaj!

Wiadoma sprawa – dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest nowoczesne, wcześniej, mowa o PRL-u, seks był tak jakby tematem zamkniętym, ale dzisiaj chodzenie do seksuologa nie jest żadnym powodem do uczucia wstydu. Spokojna głowa: seksuolog nie ugryzie, w żadnym wypadku nie wyjawi innym naszych sekretów. A co najważniejsze, tylko seksuolog jest w stanie przepisać nam lek na libido – często takie medykamenty są niesamowicie efektywne, odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości (opinie o lekarzu). A więc zawalczmy o własne libido, ponieważ jeśli problemy z popędem erotycznym mamy przez bardzo długi odstęp czasu, zapewne z dnia na dzień nie zdołamy dojść do pełni zdrowia. To chyba jasne.