Każda osoba chce odpoczynku. Najlepiej w miejscu, gdzie cieszą zarówno atrakcje, jak oraz wszelkie formy przyrody. Zregenerować się w miejscu, w którym można się całkowicie odprężyć, zapomnieć o całym świecie oraz totalnie zregenerować siły to ważne doświadczenie, które powinien poczuć każdy mocno zarabiający człowiek. Dlategowłaśnie większość osób preferuje hotele, w których ma możliwość udać się do spa, czy basen, a które ulokowane są w ładnej miejscowości, gdzie przeważa harmonia oraz spokój.

elegancki hotel

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

O istniejących w okolicach kwasowych źródłach zdawano sobie sprawę już w XVI w., a więc za czasów kiedy władali wsią Jezuici. Wspomniano o nich w opisie Ziemi Kłodzkiej, jednakże nie były one używane do leczenia. Z notacji wynika iż była ta woda przedmiotem sprzedaży. Wzorem takiego miejsce jest hotel noclegi w górach sowich legnica – zobacz co ma do zaoferownania Hotel Kamieniczka. Dlaczego? To szczególnie popularne miejsca, zwłaszcza dla osób, które zamierzają odpocząć od zgiełku ogromnego miasta, zrelaksować się przy okolicznościach przyrody oraz odbudować siły czerpiąc z natury to, co najlepsze. Zwrotem dla miejscowości był rok kalendarzowy 1873, tj. rok zjednoczenia Niemiec. Od tego okresu osada stała się uzdrowiskiem. W trzydzieści lat później kuracjusz mógł sobie wybierać wśród 10 hoteli ulubiony hotel. Na na początku XX w. kurort ma swoje „złote czasy”. Wskutek skutecznej reklamy wyjazdy tam zrobiły się bardzo modne. W 1933 r. zostaje wydany przewodnik po polsku dla kuracjuszy. Taka sytuacja trwała do II Wojny. Kurort zyskał międzynarodową renomę. Po II Wojnie Światowej miejscowość uzyskała prawa miejskie. Sam hotel spa jest atrakcyjnym miejscem uzdrowiskowym, oferującym szeroki poziom strefy SPA, czyli na przykład basenu, masaży, strefy wellness, łaźni, jacuzzi i kompletnej sali przeznaczonej na fitness. Hotel swą propozycję kieruje między innymi dla rodzin z małymi dziećmi, czy biznesmenów. Wydarzać się w nim mogą także spotkania firmowe, konferencje a także szkolenia.

sala weselna

Źródło: pixabay.com

W pensjonacie może znaleźć się liczna grupa osób, a dodatkowymi plusami jest klimatyzacja w każdym pokoju, znakomita restauracja, kawiarnia, jak również sala weselna, przystosowana do każdych możliwych form spotkań grupowych. Już sam budynek cieszy oko, ponieważ jest w dobrym stanie technicznym i jest znakomity. Ma swój charakterystyczny klimat, co powoduje, że bardzo wielu gości bardzo często powraca. To idealne miejsce dla ludzi, które poszukują hotelu z wysokim standardem oraz przyjaznej atmosferze. Hotel spa daje także doskonałe posiłki, które zadowolą nawet najbardziej trudnych klientów, a samo spa to sama rozkosz dla ducha i ciała. Można zregenerować siły podczas zabiegów regeneracyjnych, masaży, albo usług kosmetycznych.