Chorwacja to piękny kraj – wielce popularny wśród w szczególności Niemców, lecz także naszych rodaków. Tak naprawdę łatwo dostrzec tak zwany hype na Chorwację: trudno bardzo dużej popularności tego kraju zbytnio się dziwić, w końcu mówimy o wielce urokliwym kraju, w sumie nie ma na tym świecie zbyt wielu ładniejszych miejsc, niż właśnie Chorwacja.

eccoholiday: Chorwacja

Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Może to mało patriotyczne, ale zamiast wczasów nad Morzem Bałtyckim mimo wszystko warto wydać trochę więcej pieniędzy na benzynę, ale przynajmniej nie mieć kłopotu z beznadziejna aurą. Czy Chorwacja – eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/ – to raj? Zapewne Chorwaci w taki sposób postrzegają swoją ojczyznę. Trudno nie doszukać się wielu wad Chorwacji, głównie związanych ze straszliwą historią, lecz ciężko mimo wszystko nie być pod ogromnym wrażeniem w trakcie poznawania Chorwacji – poznaj atrakcyjne oferty urlopu w Chorwacji.
A więc: takie osoby, które najzupełniej nie posiadają jeszcze planów wakacyjnych powinny zwrócić uwagę, że jakby nie patrzeć nie ma zbyt wielu bardziej odpowiednich możliwości, niż właśnie urlop w Chorwacji – poza tym, mieszkańcy południowej Polski nie mogą zbytnio skarżyć się na bardzo długą podróż, ponieważ niemalże przez całą drogę można poruszać się autostradami.

To w jednoznaczny sposób pokazuje, że Chorwacja w przypadku statystycznego polskiego turysty naprawdę nie jest jakimś złym kierunkiem. To bardzo dobra destynacja, która pewnie stanie się naszą ukochaną. To niemalże pewne: są ludzie, którzy niejako nie wyobrażają sobie już jakiegoś innego miejsca. W wielu przypadkach turyści wybierają wyłącznie ową destynację. Nic specjalnie dziwnego, bo mówimy o niezwykłym kraju.

Chorwacja-

Autor: dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba również zapamiętać, że Chorwacja jest bardzo znana z niesamowitych plaż, ale również jest fantastyczna jeżeli w grę wchodzą chociażby miasta. Może akurat Zagrzeb aż tak bardzo ciekawą metropolią to nie jest, ale szczególnie Dubrownik (eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/dubrownik/) to niezwykłe miejsce, które pewnie większość ludzi przynajmniej kojarzy.

Zapamiętajmy, że praktycznie w żadnym wypadku nie ma tego człowieka, który wyruszył do tego kraju, a potem powiedział, iż Chorwacja jest bardzo przereklamowana. No wiadomo – nie ma perfekcyjnych destynacji turystycznych, ale trudno sądzić, że czymś OK jest myślenie, że Chorwacja zbytnio odstaje od czołówki.