Przedsiębiorstwo Breurer jest niemiecką firmą, która sprzedaje swoje towary także w Polsce. Producent zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń medycznych, które mają na celu poprawę kondycji fizycznej – wspomagania oraz kontrolowania samopoczucia. Osoby szukające urządzeń, będących połączeniem ciekawego designu i efektywności powinni zwrócić szczególną uwagę na produkty marki Breurer.

Beurer

Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wielu produktów marki Beurer, który w ostatnich latach zyskał spore poparcie wśród klientów jest Beurer MG 150. Za ową nazwą kryje się ratunek dla dużej ilości osób uskarżających się na zbyt duże napięcie, pragnących rozluźniającego a dodatkowo uwalniającego od nieprzyjemnych dolegliwości masażu. Jest to urządzenie masujące do pleców oraz karku. Obsługa urządzenia okazuje się być bardzo łatwa – istnieje możliwośc dopasowywania intensywności masażu przy pomocy niewielkiej liczby przycisków. Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że zajmuje niewiele miejsca – mamy możliwość zapakować go w dowolne miejsce ,a co za tym idzie wszędzie czerpać satysfakcję związaną z odprężającym masażem.

Masażer stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tutaj: masażer do stóp na jest urządzeniem ułatwiającym zmniejszenie napięcia stóp za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego stóp. Posiada możliwość regulacji czasu. Oprócz odprężenia masażer pozwala na pozostawienie stóp w wspaniałej formie – w zestawie zawarta bowiem element do niszczenia do usuwania naskórka. Oprócz tego istnieje możliwość stosowania olejków nawilżających do stóp.

Każda osoba dbająca o linię i witalność potrzebuje na bieżąco kontrolować swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie szczupłej sylwetki oraz wspaniałego samopoczucia. Dla tychże osób marka Breurer posiada wśród swych propozycji dodatkowo wagi łazienkowe. Wyjątkowo wzięty towar to BEURER GS 21 Madagascar (GS 21 Madagascar od firmy Beurer).polecane make up ślubny make up ślubnyUrządzenie wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po czynności zważenia kończy pracę automatycznie, co pozwala na długotrwałość baterii. Dla osób pragnących wnieść więcej ciepłej kolorystyki do wnętrza zaprojektowano kolejny model, nieco bardziej ekspresyjna model BEURER GS 27 Paski. Waga ta wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów, przy czym dokładność pomiaru waha się w niewielkiej granicy 100 gram.