Wkrótce impreza…godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezę u znajomych, zatem 2h czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego domu. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy trzy. Najpierw kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
W drodze do znajomych zarówno On jak i Ona muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami zjawić się nie wypada. Przy ladzie wszystkie chwyty dozwolone: wódki, wina, piwa, koniaki, whiskey, likiery, nalewki, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się głupio, gdy nasz znajomy zajrzy przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym.Jest godzina 18 pukamy do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 min. i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, zabawę czas zacząć.

I taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym opisie nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed imprezą. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swój głód gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Udana impreza to wesołe towarzystwo, smaczne (pizza wołomin) trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to facet i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego mieszkania. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie wyprzedził!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Mieszkańcy Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodomory z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie (zobacz pączki na zamówienie warszawa) Poznań” a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.