Jakie miejsca należy odwiedzić przed zejściem z tego świata?

Nim umrzemy, powinniśmy starać się o to by na łożu śmierci nie uzmysłowić sobie, że chociaż tak naprawdę nie mieliśmy bardzo dużych problemów finansowych, byliśmy dosyć zamożni, to i tak widzieliśmy przede wszystkim własną pracę oraz dom. A przecież świat jest ślicznym miejscem! W sumie nie ma wielu fajniejszych sposobów spędzania swojego życia, aniżeli podróże!
Nim umrzemy, powinniśmy starać się o to by na łożu śmierci nie uświadomić sobie, że chociaż w zasadzie nie mieliśmy ogromnych kłopotów finansowych, byliśmy stosunkowo zamożnymi ludźmi, to tak czy siak widzieliśmy przede wszystkim swoją pracę oraz dom. A przecież świat jest pięknym miejscem! Tak naprawdę nie ma za wielu ciekawszych sposobów spędzania życia, niż podróże!

wakacje na Majorce

Autor: helmuthess
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak skupmy się bardziej w owym artykule na zagranicy. Kapitalna jest Nowa Zelandia – choć to kraj bardzo daleko oddalony od Polski, i tak nawet długi przelot nie powinien być ogromnym wysiłkiem fizycznym. Kiedy zobaczymy piękne widoki, zapewne zapomnimy o bardzo długiej podróży, która w sumie pod bardzo wieloma względami również może być ciekawa. Ciężko nie poznać ciekawych ludzi, w szczególności jeśli jesteśmy bardziej towarzyskimi ludźmi.

Zima w Etiopii, wiosna w Szwecji, jesień w Paryżu, a lato na Malediwach (Malediwy? Czemu nie!) – właśnie Malediwy to niesamowite miejsce. Gdy odpoczywamy w choćby Egipcie oczywiście dostrzegamy niezwykłe piękno. Jednak tylko Malediwy powodują, że nareszcie wiemy czym jest raj na ziemi. Owy raj kosztuje spore pieniądze, lecz w sumie nie ma innego rozwiązania! Nie dojedziemy na Malediwy choćby tanimi liniami, jednak jeśli nie gryzie nas ciągle bieda, bez cienia wątpliwości będziemy szczęśliwi z wakacji na Malediwach.

To może Urugwaj? Niewielki kraj zlokalizowany w Ameryce Południowej – można powiedzieć, że ostatnimi czasy jest zauważalna prawdziwa moda na ten jakże nieduży kraj. Na przykład została tam nareszcie zalegalizowana marihuana, co spowodowało szybki rozwój turystyki. Nie jest to zamożny kraj, lecz tak naprawdę wielkiej biedy tam nie widać. Poza tym, to najzupełniej bezpieczny kraj. Wreszcie, w odróżnieniu od przykładowo Brazylii, turyści nie muszą nieustannie pilnować swojego dobytku, bać się o własne zdrowie, lecz również życie! Odkryjmy świat, a zapewne będziemy szczęśliwymi ludźmi. Oczywiście należy doglądać pracy, przecież czymś niezbędnym do zwiedzania są środki finansowe, ale i tak warto poznawać atrakcje Majorki (chcesz jechać na niezapomniane wczasy – sprawdź ofertę na www.majorka.com.pl), Chin, Kanady, Brazylii, Turcji, Włoch, Szwecji albo naszej Polski.