Są takie miejscowości, które przyciągają morze turystów i o zobaczeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejsc należy się Rzym, to miasto, które już w starożytności było naprawdę uwielbiane cały czas cieszy się sporym zaciekawieniem turystów z różnych państw. Powinniśmy tutaj zobaczyć sporo pradawnych, jak i współczesnych miejsc co spowoduje, iż właściwie każdy odnajdzie dla siebie coś interesującego.

łuk triumfalny

Autor: ell brown
Źródło: www.flickr.com
Katakumby w Rzymie dla odważnychKażdy bez wątpienia kilka razy chodził po cmentarzu i może powiedzieć, iż właściwie nie ma w tym nic fascynującego, ani strasznego. Nie mniej katakumby w Rzymie proponują nam wspaniałe doznania głównie dlatego, że choć jest to cmentarz, to jednak jest to cmentarz pod ziemią, a więc spacerujemy pośród skalnych półek, na których leżą kości, właściwie znajdujemy się w grobowcu. Już sama liczba korytarzy i kilometrów jaka tam na nas czeka powinna spowodować, iż moment spędzony w takim otoczeniu przyprawi nas o gęsią skórkę.

Najbardziej znane schody

akwedukt

Autor: By RaSeLaSeD – Il Pinguino
Źródło: www.flickr.com

Ktoś może stwierdzić, że schody jak to schody, poruszamy się przecież po nich codziennie.

Czy omawiany wątek Cię zaintrygował? Wejdź także na pomocne artykuły (http://www.uannynowytarg.pl/O_NAS,5) zawierające równie istotne dane, które niewątpliwie zupełnie Cię pochłoną.

Jednak trzeba powiedzieć, iż schody hiszpańskie wpisują się do największych i również najdłuższych schodów w Europie. Kierują do świątyni św.

Jeśli niniejszy post jest dla Ciebie emocjonujący, to zobacz stronę (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/o-nas/), która także prezentuje tego typu materiały. One niewątpliwie również Cię zaabsorbują!

Trójcy, a w różnych okresach roku są różnie ubierane w zależności od panujących właśnie dni. Jednak niech nas nie zdziwi ich nazwa, znajdują się one w Rzymie a określenie hiszpańskie ukazała się od niedalekiego usytuowania ambasady Hiszpanii.

Możemy usłyszeć tu wiele opowieściZwiedzanie Rzymu to tak naprawdę nie tylko podziwianie różnego rodzaju budynków oraz antycznych pomników. To też poznawanie się z niecodzienną historią tego miasta, bo każdy budyneczek, każda uliczka ma swoją indywidualną historię, tradycję, oraz przesądy. Trzeba wybrać się w taką wycieczkę, ponieważ powrócimy z niej zadowoleni, a równocześnie również będziemy mogli powiększyć własną wiedzę o informacje, które nie są zawarte w książkach, a których wywiemy się na równi od kierownika grupy, jak i od napotkanych mieszkańców danego miejsca.