Czym jest truizm? Na przykład nazwanie właśnie Polski jednym z najładniejszych państw na Starym Kontynencie jest zwyczajnym truizmem. Wyłącznie snobi, którzy wychodzą założenia, że we wszystkich przypadkach to co za granicą jest cool, nie zgadzają się z tym osądem.

Naturalnie gdy widzimy niesamowite atrakcje w Kanadzie, Australii bądź na terenie Szwecji, możemy tak jakby wpaść w nieduże kompleksiki, ale w sumie nie ma sensu sądzić, że jesteśmy gorsi.

plaża

Autor: Clement Larrive
Źródło: http://www.flickr.com

Bałtyk, niesamowite lasy bądź góry – Szczyrk, Szczawnica, itp., – w sumie każde z 16 polskich województw zapewnia dużo wrażeń (np. – dobre noclegi w Szczawnicy, czy macie jakiś pomysł). Powinniśmy doceniać to co nasze, ponieważ często zamiast latać po całym świecie, przydałoby się zwiedzić chociażby stolicę własnego województwa. Oczywiście nikt nie sugeruje, że czymś najzupełniej niedorzecznym jest jeżdżenie po świecie, lecz można zaryzykować twierdzenie, iż trochę więcej zainteresowania swoją ojczyzną sprawiłoby wielką frajdę.

Chociaż trzeba zachować obiektywizm – czyli przyrodę mamy niezwykłą, ale typowo polskie miasta zasadniczo nie urzekają pięknem. Głównie z powodu przykrej historii, a potem socjalizmu, który spowodował, że w centrach dużych miast mamy ogromne blokowiska. Poza tym, rynek usług reklamowych w Polsce jest trochę niecywilizowany. Gdy wjeżdżamy do polskich miast, dostrzec możemy wiele reklam.

Zajmują Cię różnego typu specjalistyczne wątki? Więc kliknij tu (www.naturalhotel.pl/atrakcje) i przeglądaj nasze nowe teksty na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją ocenę.

Wiadoma sprawa – trzeba szanować prawa wolnego rynku, ale trochę zrozumienia – Polacy mają prawo funkcjonować w odpowiednich warunkach. I tak jest co najmniej kilka fajnych miast w Polsce. Zwłaszcza magiczny Kraków, Warszawa, Kłodzko oraz trójmiejski Gdańsk. Miejsce powstania Solidarności to piękne miasto (więcej: które noclegi w Gdańsku polecacie na lato).

Tak naprawdę całe Trójmiasto – Gdańsk, lecz też Gdynia i mały Sopot, są fantastycznymi destynacjami. Dłuższy spacer po Gdańsku pokaże nam, że na szczęście są w naszym kraju piękne miasta, które na dodatek sprzyjają własnym mieszkańcom. Zatem zasadniczo statystyczny mieszkaniec Trójmiasta jest zadowolony z funkcjonowania we własnej małej ojczyźnie.

Poszukujesz nowych postów na ten interesujący temat? Namawiamy więc do odwiedzenia naszej witryny. Jak to zrobić? Najedź na hiperłącze do serwisu (https://www.raksa.com.pl/).

To bardzo dobrze, bo miasto może być bardzo brzydkie, oby ludzie byli zadowoleni.