Osobom, które często chodzą potrenować np. na siłownię, z pewnością zależy na szybkim oraz efektywnym wzroście mięśni, jednak przy jak najmniejszej ilości tkanki tłuszczowej. Tego typu właśnie cechy ma środek, który jest doskonałym źródłem znanego białka serwatkowego.

sportowiec

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Suplement uzupełnia kurację żywieniową sportowca o najbardziej przydatne białko. Odżywka Hi Tec Protein jest złożona z trzech kluczowych elementów oraz posiada aż osiemdziesiąt pięć procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy w preparacie to mieszanina koncentratu wymienionego białka serwatkowego, kazeiny oraz białka pszenicznego. Składniki te dostarczają do organizmu pełny komplet niezbędnych aminokwasów egzo- i endogennych.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to śmiało zobacz, co jest w ofercie folia ołowiana samoprzylepna, która tyczy się podobnej kwestii.

Całość naturalnie zawarta jest w odpowiednich proporcjach. Niezwykle ważny jest fakt, że wszystkie komponenty preparatu świetnie się dopełniają i tworzą produkt o bardzo dużych wartościach biologicznych (BV= 125). Równie istotny jest długi czas wchłaniania. Zapewnia to trwałe i stabilne porcje protein. Preparat funkcjonuje tak za dnia, jak i w nocy. Zmniejsza w tym czasie nocny katabolizm. Wymieniony efekt prędkiego przyrostu tkanek mięśniowych bez powiększenia tłuszczu osiągalny jest dzięki wymieszaniu białka zwierzęcego oraz roślinnego.

Suplement sprzedawany jest w różnorodnych smakach np.

Masz ochotę zgłębić więcej na ten wątek? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem dentysta wola znajdziesz ciekawe dane, które Cię zaabsorbują.

waniliowym. Wartość energetyczna preparatu równa się 1607 kJ. Suplement posiada tego typu kwasy aminowe jak lizyna, histydyna czy też alanina. preparat Hi Tec Protein jest bardzo wskazany sportowcom, którzy pragną uzupełniać w swym organizmie niedostatek białka.

Powstaje on u osób, które dynamicznie uprawiają dyscypliny sportowe siłowe lub stosują dietę redukcyjną. Taki preparat jest najlepszy na szybkie uzyskanie pożądanych rezultatów.