Lato powoli się kończy. Sierpniowe noce stają się dużo chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze zagoszczą u nas upalne dni, ale będą to już tylko ostatnie podrygi lata, które powoli zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A bywa to cudowna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słońce jeszcze wtedy porządnie świeci, a przyroda przebiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i właśnie te wszystkie barwy natury panują w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetykach muszą się pojawić elementy złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Również standardowe kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na czasie.

Jeżeli chodzi o nasze paznokcie, to razem z odejściem wakacyjnych przygód, pozbywamy się pastelowych oraz neonowych kolorów, przygotowując miejsce dla bardziej zdecydowanych barw.

Jeżeli masz chęć poznać uzupełniające wiadomości na przedstawiany tutaj temat, to przeczytaj to ważne opracowanie (https://www.dermamed.com.pl/oferta/botox) – ono także jest warte uwagi.

Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, ciemna czekolada i wszelkie odsłony fioletu. Więcej na ten temat: szykowny nail tek.

Oczywiście, mile widziana jest zawsze tradycyjna czerwień, która w połączeniu z takim samym kolorem na ustach, tworzy superkobiecy look. Jesienne trendy w manikiurze to odcienie mocne, zdecydowane oraz ciemne. Tę zmianę zauważymy z pewnością u ulubionej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach. Ale jednolity manicure to nie jest jedyna propozycja na tegoroczną jesień. Nieustannie bardzo popularne są różne wzorki na paznokciach. Im bardziej szalone, tym lepiej! Dla poszukujących nowych możliwości: manikiurzystki są w stanie zrobić nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie miniaturowe dzieła sztuki możemy robić też samemu.

Chcesz dodać do swoich zakładek o następną nieszablonową stronę? Jeżeli tak, to naprawdę zalecamy tę witrynę – kliknij a się nie zawiedziesz.

Zwłaszcza, że teraz dostęp do profesjonalnych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo łatwy. Mnóstwo takich rzeczy jesteśmy w stanie bez trudu zakupić przez internet.

Niezwykle efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dobierzmy kolory do naszego stroju lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych barwach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.