Czasem świat wali ci się na głowę i nie umiesz sam go udźwignąć. Boleje twa dusza a także ciało, nie potrafisz normalnie żyć. Wtedy wskazane jest pomyśleć o wsparciu!
Jeśli boli cię ząbek, możesz go samodzielnie wyrwać, jednak czy się na to zdecydujesz? Nie, jak najszybciej umówisz się na wizytę u stomatologa.

Połamanej nogi również nie próbujesz sam nastawiać, tylko oddajesz się w dłonie lekarza. Ze złamaną duszą będzie jednakowo – powinieneś szukać pomocy profesjonalisty! Kiedy czujesz, iż już nie podołasz, postaw na konsultację psychologiczną (psycholog dublin), jaka pomoże ci wydobyć się z psychicznego „doła”. Nie dajesz sobie rady z emocjami. Wybuchasz gniewem z byle przyczyny? Czujesz się przytłoczony domowymi obowiązkami tak, że masz chęć wrzeszczeć? Niekiedy każdy z nas tak ma, jednak gdy wpadasz w pasję kilka razy dziennie oraz nie umiesz się opanować, to już jest znak alarmowy, iż dzieje się cokolwiek niedobrego. Z równowagi wyprowadzają cię najdrobniejsze kwestie: byle jak odłożona książka na półce, kolejka do kasy. W przypływie furii zdarza ci się czymś cisnąć o posadzkę bądź kogoś uderzyć. Co odczuwasz? Płaczesz w poduszkę, masz wyrzuty sumienia oraz wiesz, iż twe reakcje były nieadekwatne do sytuacji. Jesteś coraz to bardziej podminowana i boisz się, iż to ma zły wpływ na twoją rodzinę. Szukaj wsparcia.
systemy modułowe

Autor: BLACK RED WHITE SA
Źródło: http://www.brw.com.pl/
Popadłaś w melancholię. Nic cię nie weseli. Nie masz siły nawet wstać z łóżka, zdaje ci się, iż wszystko, co robisz, jest bez sensu. Uważasz, że nic dobrego cię nie może spotkać oraz że jesteś do niczego. Może nawet pomyślałaś o tym, że nie chcesz już dłużej żyć? A może dopiero co urodziłaś dziecko i nie możesz odnaleźć się w nowej sytuacji? Masz wątpliwości, czy będziesz dobrą rodzicielką. Co czujesz? Bezsilność.

Lękasz się, iż melancholia nie pozwala ci prawidłowo żyć. Narzekasz na boleści, dla przykładu głowy i karku. Bolejesz. Starczy wówczas wbić w wyszukiwarkę psycholog psycholog pruszków Dublin, ażeby znaleźć wSPArcie.