Sprawdź jak modnie pomalować paznokcie w porze jesiennej

Lato pomału odchodzi. Noce w sierpniu bywają o wiele chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze przyjdą do nas upalne dni, ale będą to już jedynie pożegnalne figle lata, które pomału będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A jest to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno świeci, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu piękne jabłka i śliwki.
Lato pomału się kończy. Sierpniowe noce robią się o wiele zimniejsze. W ciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zagoszczą u nas gorące dni, ale będą to już jedynie pożegnalne figle lata, które pomału będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A bywa to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słońce jeszcze wówczas porządnie grzeje, a przyroda stroi się w królewskie barwy: złoto i purpurę. W sadach lśnią w słońcu dorodne jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I dokładnie te wszystkie odcienie natury królują w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce powinny się znaleźć elementy złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także wszystkie odcienie ziemi są o tej porze roku jak najbardziej dozwolone. Jeśli mowa o naszych paznokciach, to razem z odejściem lata, rezygnujemy z pastelowych oraz neonowych kolorów, przygotowując miejsce dla bardziej zdecydowanych barw. Interesujące propozycje: naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada i wszystkie odsłony fioletu. Naturalni, dobrze widziana jest zawsze tradycyjna czerwień, która w zestawie z taką samą pomadką na ustach, tworzy ultrakobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to odcienie mocne, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy z pewnością u naszej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.

Ale monochromatyczny mani to nie jest ostatnia propozycja na nadchodzącą jesień. Nieustannie niezwykle popularne są rozmaite malowidła na paznokciach. Im bardziej odjazdowe, tym lepiej! Wprawione manikiurzystki potrafią wykonać nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie miniaturowe dzieła sztuki możemy sobie wykonać również samodzielnie. Zwłaszcza, że obecnie dostęp do rozmaitych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo prosty. Wiele tego typu rzeczy jesteśmy w stanie bez trudu zakupić przez internet.

Niezwykle efektownie będą prezentować się na naszych paznokciach zwierzęce wzorki. Dopasujmy kolory do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: marka alfaparf.