Niemowlaki mają wrażliwy oraz jeszcze nie w pełni dojrzały układ pokarmowy. Z tego też powodu często pojawiają się takie dolegliwości jak m.in. kolka, ulewania lub zaparcia.

dermatolog

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety tyczy się to maluchów, które są karmione tak piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.

Wejdź na ten odnośnik a odnajdziesz wskazówki ze strony (https://www.rehafit.org/oferta/masaz/masaz-banka-chinska-antycellulitowy/) przygotowane dla osób zaintrygowanych omawianym w tym materiale tematem.

/J]

Jeżeli potomstwo jest już żywione za pomocą takiego właśnie mleka, niezwykle istotne jest to, żeby zapewnić mu właściwą dietę. Na szczęście w sprzedaży istnieje towar, który był stworzony z myślą o niemowlętach, które posiadają delikatny układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane o nazwie Bebilon Comfort 1. Mleko to, tak zresztą jak inne towary producenta Babilon, posiada element o nazwie Immunolofortis. Jest to posiadająca patent kompozycja fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów, która naturalnie jest w stanie wzmacniać układ odpornościowy dziecka, co jest potwierdzone podczas badań klinicznych. Ponadto mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 posiada także składnik pod nazwą Lcpufa, czyli wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Są one niezwykle istotne do właściwego rozwijania się wzroku i mózgu noworodka.
Należałoby również wspomnieć, że producent mleka Bebilon Comfort 1 jest niewątpliwym liderem, jeżeli chodziłoby o produkowanie żywności dla niemowląt. Jako część wielkiego koncernu, wytwarza również żywność dla dzieci czy też osób starszych, które potrzebują szczególnej żywności.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Zatem będą przydatne ekstra źródła (https://okulus.pl/nasze-uslugi/zabiegi-operacyjne/chirurgia-refrakcyjna/laserowa-korekcja-wzroku/), które przedstawią Ci więcej newsów na ten temat. Zapraszamy zatem do kliknięcia w ten link.

Wartość odżywcza tego mleka to 275/66 kcal/ml. Mleko posiada kwasy długołańcuchowe, węglowodany, witaminy m.in. C, D czy też K. Posiada także takie elementy jak m.in.

ryboflawina, kwas foliowy, biotyna czy kwas pantotenowy i potas. cena tego produktu to ok. 30 zł za opakowanie o wadze 400 g. Jest wyprodukowane dla niemowląt, więc mogłyby je spożywać już od dnia urodzenia.