Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to w zasadzie problem estetyczny, jaki dotyczy zarówno kobiet jak i panów. U facetów miejsca skupiska tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umiejscowienie jest zależne od genów i pomimo odchudzania reszty ciała, w owych miejscach nie dostrzegamy większej poprawy. Uprawianie sportu również nie redukuje nagromadzonej tkanki, co jest efektem jej słabego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Kwestia z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, względnie ramionach, dotyczy nie tylko osobników z nadwagą, lecz również tych o prawidłowej masie ciała.

Czy masz chęć dowiedzieć się czegokolwiek świeżego na przedstawiany wątek? Jeżeli tak, to idealnie, ponieważ ta oryginalna publikacja (http://www.theomarvee.com/13-oferta) zapewne również Cię zaciekawi.

Dermatologia estetyczna nie ustaje w opracowywaniu oryginalnych wybiegów na redukcję tkanki tłuszczowej – . Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest liposukcja hydrologiczna.

Oryginalne narzędzie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało uprzednie procedury usuwania tkanki tłuszczowej i formowania sylwetki. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, w jakim zagospodarowano odkrywczą metodę prądu hydrologicznego. Dopuszcza ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób stanowczo mniej inwazyjny, bardziej bezpieczny i więcej drobiazgowy z efektami o wiele lepszymi niż różne strategie liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej takim nowoczesnym wyjściem, cechuje się krótkim okresem rekonwalescencji, a rezultaty są natychmiastowe – pod tym linkiem szczegółowe informacje. Dodatkowo, dzięki takiej procedurze, dopuszczalna jest reimplantacja tkanki i wykorzystanie jej do kształtowania innych partii ciała.

Dermatologia estetyczna z powodzeniem zastępuje konwencjonalną liposukcję, nowoczesną metodą, będącą zabiegiem stanowczo mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Charakteryzuje się przy tym większą dokładnością. Ogranicza niezbędność wykonywania korekt, oraz dostarcza pacjentom nieporównywalny z innymi sposobami komfort zarówno w toku, jak i po zabiegu.

Wdrożenie miejscowego znieczulenia minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia efektów ubocznych, takich jak zakrzepica, niebezpieczeństwo zatorów, lub mdłości. Do najistotniejszych plusów zabiegu należą świadomość pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.