Są takie słodycze, które uwielbiasz i takie, za którymi nie przepadasz. To samo można powiedzieć o każdym. Większość ludzi ma bardzo precyzyjnie określone oczekiwania. Niektórzy nie lubią czekolady, inni ją uwielbiają. Bywają i tacy, co nie pałają miłością do owoców, kolejni są w stanie pożerać owoce nieustannie. Jendak wyborne dania przezwyciężają te uprzedzenia.

amarantuski

Autor: Leslie Seaton
Źródło: http://www.flickr.com
Do tego rodzaju przekąsek można zaliczyć przepyszne amarantuski – sprawdzony przepis. Ta przekąska ma tak dużo mocnych stron, że każdy znajdzie tu coś co lubią.
Najważniejszą zaletę ciach tego rodzaju już wymieniliśmy. Są one po prostu przepyszne. Pasują właściwie każdej osobie, choć nie mają w sobie czekolady. Idealnie pasują do kawy albo herbaty, wiec przypadną do gustu osobom, które lubią coś przegryźć podczas przerwy. Niesamowity smak ciach pochodzi z ich najważniejszego tworzywa, czyli amarantusa. To rodzaj zboża, które kultywowali już starożytni inkowie. Określali je nawet jako złoto.

Amarantuski rozpuszczają się w ustach, a ich świetny smak jest przyjemnym zaskoczeneiem dla każdej osoby, kto nigdy przedtem ich nie kosztowała.

To, ze ciacha są z takiego zboża ma dużo innych zalet. Kolejną mocną stroną ciastek jest to, że są naprawdę pożywne. Nie musisz się nimi objadać, gdyż są wspaniałym źródłem energii.

ciasteczka

Autor: Katie
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju ciastko w trakcie przerwy w zawodowych obowiązkach i natychmiast nabierzesz energii do działania. A ponadto są także zdrowe.

Nie zwlekaj – jeżeli masz ochotę otrzymać uzupełniające wiadomości na ów temat, bądź świadom tego, że bezpłatne wejście na ten link doprawdy nic nie będzie Cię kosztowało.

Są źródłem wielu wartościowych minerałów, jak np. żelazo. Ponadto są również bogate w błonnik, co oznacza, że poprawiają metabolizm.

Zbliżonym skarbem kulinarnym do ciastek z amarantusa są zdrowe ciasteczka kokosowe. One również mają te same mocne strony. Ciacha na bazie kokosa mają niezwykły smak, który nie nie jest podobny do jakichkolwiek innych ciach.

Jeśli po przeczytaniu obecnego tu wpisu w dalszym ciągu masz jakieś wątpliwości, to sprawdź oprócz tego to ważne opracowanie (http://beskidmed.pl/) – są tam pokrewne informacje.

Do tego są też zdrowe i można je jeść bez obaw o to, że przybędzie Ci kilka zwałków tłuszczu.