Ginekologia estetyczna rozkręca się w dzisiejszych czasach niezmiernie prężnie oraz aktywnie. Dziedzina ta jednoczy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak też ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej wolno w prosty sposób poprawić image, i także funkcjonalność narządów płciowych u kobiety. Jednym z z reguły wykonywanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, czyli plastyka pochwy.

operacje plastyczne

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com

Operacja plastyczna pochwy zezwala polecana jest kobietom, jakie posiadają przerost pochwy, są po licznych porodach czy mają uszkodzoną pochwę po wypadku.

Nie ociągaj się! Zachęcamy – kliknij po więcej (http://www.psychoterapia-skawinska.pl/co-to-jest-depresja-wegetatywna/) w link i nie czuj żadnych ograniczeń. Stworzyliśmy tam dla Ciebie wiele interesujących artykułów.

Co więcej plastykę pochwy wykonuje się również w razie uszkodzenia warg sromowych w toku stosunku płciowego. Zabieg ten jest ogromnie delikatny oraz zdoła skończyć się powikłaniami, wobec tego operację plastyczną pochwy zawsze ma obowiązek wykonywać doktor z wysokim doświadczeniem. Do tego przed zabiegiem potrzebna jest konsultacja z lekarzem oraz wykonanie stosownych badań, takich jak na przykład badanie moczu, morfologia albo badanie grupy krwi. Operacja plastyczna pochwy trwa około 60 do 90 minut.

Jeśli pasjonuje Cię omawiana w tym artykule kwestia, zobacz treść na witrynie (https://titaniumdental.pl/metamorfozy/), którą najprawdopodobniej też uznasz za pomocną.

Zabieg zdoła być realizowany w narkozie pełnej lub częściowej. Po operacji pacjentka dość szybko może zostać wypisana do domu. Jeżeli nie występuje żadne zagrożenie oraz symptomy niepożądane, może powrócić do domu już kolejnego dnia. Termin gojenia się wynosi mniej więcej tydzień, jednakże współżycie wolno rozpocząć dopiero po blisko miesiącu albo dwóch.

Żeby dokładna rekonwalescencja zachodziła rychlej, trzeba przestrzegać zaleceń od lekarza i kierować się wskazówkami pooperacyjnymi. Ginekologia estetyczna oferuje dzisiaj profesjonalną labioplastykę, w związku z tym niewątpliwie nie będzie kłopotów z odkryciem dobrej. Przy wyborze wyśmienitej placówki albo lekarza, pożądane byłoby kierować się opiniami oraz rekomendacjami na ich temat.