Pokręcone włosy również można ujarzmić, starczy zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem preparatów keratynowych

Wiele kobiet skarży się na swe włosy, twierdząc, że są one niesforne oraz trudne do ułożenia. Nierzadko problem ten bywa powiązany ze znacznym zniszczeniem oraz wysuszeniem włosów, lecz czasami przyczyną jest rodzaj włosów.
Wiele pań narzeka na swe włosy, mówiąc, że są one niesforne oraz trudne do modelowania. Nierzadko problem ten bywa połączony ze znacznym wyniszczeniem i wysuszeniem włosów, ale nieraz przyczyną bywa rodzaj włosów.

operacja

Źródło: flickr.com
W podanych wypadkach pomocna może być keratyna.
Prostowanie bez komplikacji

UV

Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli rozchodzi się o prostowanie keratyna (więcej o prostowaniu keratyną) spisuje się po prostu doskonale. Zabieg z użyciem keratyny gwarantuje znakomity rezultat wyprostowanych, gładkich, jak także lśniących włosów. Pasma po prostowaniu z keratyną wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najskuteczniejszy sposób, żeby pozbyć się uporczywego puszenia niszczącego każde uczesanie. Nie można zapomnieć również o tym, że keratyna oferuje nie tylko idealnie wyprostowane pasma, lecz również odbudowuje je i regeneruje od środka. Warto zainwestować w ten zabieg, gdyż efekt zachowuje się na włosach bardzo długo.
Walcz o urodę oraz zdrowie swych włosów
Keratynowa odbudowa włosów okaże się ratunkiem w momencie, kiedy ma się bardzo mocno poniszczone włosy. W licznych wypadkach za zniszczenie struktury włosa odpowiedzialne są agresywne zabiegi oraz składniki w kosmetykach lub w wodzie. Włosom szkodzi też farbowanie, zwłaszcza farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden z budulców włosa, więc zabiegi z wykorzystaniem keratyny są naturalne oraz bywają bezpieczne dla pasm.

Trzeba pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, należy jeszcze stosować specjalne preparaty myjące oraz pielęgnujące, żeby utrwalić efekt i ulepszyć działanie składnika. Po zabiegu warto dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w kilka dni po zabiegu korzystanie z basenu i sauny