Wiele pań narzeka na swe włosy, mówiąc, że są one niesforne oraz trudne do modelowania. Nierzadko problem ten bywa połączony ze znacznym wyniszczeniem i wysuszeniem włosów, ale nieraz przyczyną bywa rodzaj włosów.

operacja

Źródło: flickr.com
W podanych wypadkach pomocna może być keratyna.
Prostowanie bez komplikacji
UV

Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli rozchodzi się o prostowanie keratyna (więcej o prostowaniu keratyną) spisuje się po prostu doskonale. Zabieg z użyciem keratyny gwarantuje znakomity rezultat wyprostowanych, gładkich, jak także lśniących włosów. Pasma po prostowaniu z keratyną wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najskuteczniejszy sposób, żeby pozbyć się uporczywego puszenia niszczącego każde uczesanie. Nie można zapomnieć również o tym, że keratyna oferuje nie tylko idealnie wyprostowane pasma, lecz również odbudowuje je i regeneruje od środka. Warto zainwestować w ten zabieg, gdyż efekt zachowuje się na włosach bardzo długo.
Walcz o urodę oraz zdrowie (Sprawdź leczenie zębów pod narkozą warszawa) swych włosów
Keratynowa odbudowa włosów okaże się ratunkiem w momencie, kiedy ma się bardzo mocno poniszczone włosy. W licznych wypadkach za zniszczenie struktury włosa odpowiedzialne są agresywne zabiegi oraz składniki w kosmetykach lub w wodzie. Włosom szkodzi też farbowanie, zwłaszcza farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden z budulców włosa, więc zabiegi z wykorzystaniem keratyny są naturalne oraz bywają bezpieczne dla pasm.

Trzeba pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, należy jeszcze stosować specjalne preparaty myjące oraz pielęgnujące, żeby utrwalić efekt i ulepszyć działanie składnika. Po zabiegu warto dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w kilka dni po zabiegu korzystanie z basenu i sauny