Kawa jest najbardziej popularnym napojem na całym świecie – stawiana tuż przy herbatach. Co dzień miliony ludzi na świecie piją ją w trakcie rytuałów porannych, do obiadu, na mieście, a także w pracy, bądź w godzinach wieczornych.

Większość jej smakoszy próbuje poznać jak największą ilość jej smaków, poszukując coraz to nowszych doznań dla swojego gustu.
papier

Autor: The Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną ze skradających serca znawców jest kawa (przejdź kawa brazylijska) Carraro (pełna oferta na ). Produkcja jej oraz uprawa odbywają się przy pomocy najnowszych zastosowań, które jednocześnie są potwierdzeniem najwyższej jakości produktu. Inaczej nazywana jest „Słodką Arabicą”, bowiem charakteryzuje ją subtelny i jednocześnie słodkawy posmak, który kochają wszyscy miłośnicy kaw. Kawa kawa ziarnista do ekspresu Carraro swe początki przypisuje już na dziewiętnasty wiek, kiedy Geatano Carraro począł handel zieloną kawą w swym sklepie. Obecnie jednak nazwisko jego jest jednym z najbardziej popularnych pośród znawców czarnego napoju, za sprawą jego syna, który kilkadziesiąt lat po tym utworzył pierwszą palarnię. W dzisiejszych czasach kawę Carraro można zakupić do własnego domu, a także uraczyć się jej posmakiem w lokalach gastronomicznych. Jest dostępna zarówno w wersji mielonej, jak i ziarnistej – także i w Internecie.
Do kawy można również zastosować wszelkiego rodzaju dodatki – jeden z nich to syrop 1883 (zobacz na ). Swe korzenie posiada we francuskich Alpach, gdzie jest produkowany tylko z naturalnych składników.

Dedykowany jest zarówno klientom indywidualnym, którzy smak taki jak na przykład piernikowy, arbuzowy czy też miętowy chcą posiadać w swym domu, a także i baristom serwującym kawy oraz desery w lokalach i barach. Warto zwrócić uwagę, że syrop 1883 jest oferowany w wielu niespotykanych na co dzień smakach.