Wedle popularnych opinii to kobiety przodują w nabywaniu, a nawet kolekcjonowaniu różnych kosmetyków. Dwudziestolatki chętnie przeglądają sieć, by dowiedzieć się, jakie żele do powiek, szampony do włosów albo płyny pod prysznic rekomendują ich imienniczki.

Okazuje się nawet, że w centrach handlowych można już z łatwością dostać kosmetyki, a konkretniej perfumy, błyszczyki i cienie wyprodukowane z myślą o dziewczynkach. W ten sposób od najwcześniejszych lat reprezentantki płci pięknej kształtują własne przyzwyczajenia i za kilka albo paręnaście lat stają się oddanymi klientkami osiedlowej drogerii.
jak golić brodę

Autor: ZF Polpharma SA
Źródło: ZF Polpharma SA
Jesienne trendy FM GROUP

Autor: FM GROUP
Źródło: FM GROUP
Tymczasem mężczyźni często nawet nie posiadają porządnej kosmetyczki, a pojemniki z żelami do kąpieli i przybory do golenia kładą na półeczce w pobliżu łazienkowego lustra.

Czy ta problematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę, która odnosi się do omawianej sprawy, zatem na pewno też Cię zainteresuje.

Niewielkie potrzeby nie zawsze wynikają z oszczędnego modelu życia. Mężczyźni po prostu koncentrują się przede wszystkim na goleniu zarostu oraz codziennej kąpieli lub wieczornym prysznicu. I z pewnym politowaniem patrzą na swe urodziwe żony, które spędzają przed lustrem przynajmniej 100 minut każdego dnia.

O ile mężczyźni w sile wieku raczej nie zastanawiają się, jak golić brodę, o tyle młodzi dżentelmeni stają przed niemałym dylematem. Sklepowe regały uginają się pod dużym ciężarem rozmaitego rodzaju kosmetyków, a i przyborów do golenia na pewno nie brakuje. Pośród dostępnych specyfików i akcesoriów znajdują się artykuły dla zdeklarowanych koneserów, jak i trzydziestolatków żyjących w ciągłym biegu. Ogromne znaczenie ma tu cena kosmetyków, ale gdy ktoś od zawsze kupował droższą wodę kolońską, to z tego przyzwyczajenia raczej zbyt łatwo nie zrezygnuje.
Różnego typu kosmetyki zdają się być idealnym pomysłem na upominek, chociaż czasem niełatwo trafić w gust niektórych dam i co poniektórych facetów, a zwłaszcza wtedy, gdy używają oni tylko produktów określonej marki.

Jeżeli jednak trzydziestolatek dostanie ekskluzywne mydło do golenia wraz z całym kompletem stosownych przyborów, to niekoniecznie zechce go używać. Na szczęście tego rodzaju prezenty można szybko schować do szafki i za kilka tygodni wręczyć swojemu najlepszemu koledze w dni jego urodzin albo z okazji ważnego jubileuszu.